Вівторок, 23.04.2024, 08:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Вишоватська ЗОШ І-ІІ ступенів

Категорії розділу
НУШ [0]
Нова Українська школа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

На час карантину можна скористуватися уроками: https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/dystantsiina-osvita/?fbclid=IwAR0Xz42oNzDHLosO-ISfy0w_Wf7p3xHFEZX811tgDJ-H3PBRcA3IzCN9tBQ

Шановні учні, батьки, учителі Вишоватської ЗОШ І-ІІ ступенів!

Відповідно наказу МОН № 406 від 16 березня 2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та наказу по школі № 18 від 17 березня 2020 р. "Про проведення занять за допомогою дистанційних технологій навчально-виховного процесу в Вишоватській ЗОШ І-ІІ ступенів" на період карантину з 12.03.2020 до 03.04.2020 у нашому закладі вводиться дистанційне навчання. Завдання, розробки уроків, презентації з навчальних предметів для     1- 9-х класів будуть розміщуватися на сайті школи у розділі «Дистанційне навчання». Учні можуть спілкуватися і консультуватися з учителями у створених групах або по Viber, номери яких розміщені у підрозділі «Онлайн зв'язок».

Бажаємо успішного засвоєння учнями програмового матеріалу!

Не хворійте! Мийте руки з милом, провітрюйте приміщення, дезинфікуйте поверхні. Не панікуйте і пам'ятайте - у нас карантин, а не канікули!!!

   З повагою дирекція школи!


Дистанційне навчання на телебаченні - канал "Рада" та МОН транслюватимуть відеоуроки

Теми статті: батькам, вчителям, директорам, дистанційна освіта, учням : https://nus.org.ua/articles/dystantsijne-navchannya-po-televizori-kanal-rada-ta-mon-translyuvatymut-videouroky/

Домашні завдання на період карантину та вимушених канікул 1-11 класи :    https://urokok.com.ua/methodical-cabinet/1547-domashn-zavdannya-na-perod-karantinu-ta-vimushenih-kankul-1-11-klasi.html?_utl_t=vb&fbclid=IwAR3eZyE9Mc88-ic4zUmly7d8EGDTfbYXr9-rjH8WKrP2mmgfkVA5nRUDTEA

      Організація навчання з історії  України, всесвітньої історії,правознавства та  громадянської освіти учнів 

Вишоватської ЗОШ І-ІІ ст. під час карантину (методичні рекомендації)

  1. З 06.03.по 22.03.2020 року в закладах загальної середньої освіти рТячівського району призупинено навчальний освітній процес. Ми рекомендуємо продовжити навчання учнів, використовуючи технологію дистанційного навчання.
  2. Організувати навчання школярів з історії  України, всесвітньої  історії, правознавства відповідно до календарних планів на IIсеместр 2019/2020н.р.(крім уроків узагальнення та тематичного контролю).
  3. Проаналізувати календарно- тематичне планування, визначити теми, які при відновлення навчання можна ущільнити, які учні можуть вивчити самостійно, а які потребують детального пояснення.
  4. Вивчення програмового матеріалу за технологією дистанційного навчання учитель може здійснювати у таких формах:
  • оприлюднювати завдання для самостійної роботи учнів на сайті закладу освіти(можна у вайбергрупі для батьків)з відповідної теми предметів суспільного напрямку;
  • оприлюднювати практичні завдання  з методичними рекомендаціями щодо їх виконання;
  • учителі, що мають власні блоги та сайти можуть організувати щоденне навчальне спілкування з учнями, здійснювати індивідуальну допомогу учням через Skype,Viber,WhatsApp;
  • розміщувати в мережіInternet (Google Диск) мультимедійні матеріали- презентації, відеоролики, які допоможуть учневі у вивченні зазначеної теми, посилання на які розмістити на сайті закладу;
  • надати учням перелік інтернет –джерел, які сприятимуть легшому засвоєнню навчального матеріалу.
  1. Для отримання зворотнього зв’язку пропонувати учням онлайнтестування, використовуючи онлайнсервіси для вчителя, платформи для створення тестів (http://osvita.ua/school/method/technol/45747/).

6. Після відновлення навчального процесу:

7.1.Усі завдання виконані  учнями  самостійно проаналізувати та оцінити.Це дасть можливість побачити рівень засвоєння матеріалу, вивченого самостійно.

7.2.Першим провести урок застосування знань умінь і навичок, урок узагальнення та систематизації знань з теми, вивчених за технологією дистанційного навчання.     

 Рекомендовані інтернет-джерела:

1.Відеоуроки з історії України:https://www.youtube.com/watch?v=_hAdIboJxUs&list=PLv6ufBUWdRi2vc0yOzw-IJr4jRnwSJLdQ.

2. Правознавство: онлайн курс«Права людини в освітньомупросторі»https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EDERA_OSCE+HRE101+2019/about.



Методичні рекомендаці для учителів англійської мови щодо організації дистанційного навчання під час призупинення навчального процесу

З метою виконання навчальних програм з іноземної мови в 2019/2020н.р. у повному обсязі та роз’яснення окремих аспектів щодо організації дистанційного навчання вивчення іноземних мов учнями 5-9класів, надаємо методичні рекомендації щодо організації дистанційного навчання:

  • об’єднання навчальних тем;
  • використання міжпредметних зв’язків, оглядового або самостійного вивчення окремих тем;
  • організація самоосвітньої діяльності школярів;
  • інтеграція вивчення певних тем у межах інших навчальних предметів;
  • щоденне он-лайн консультування учнів;
  • впровадження елементів дистанційного навчання на період обмеження освітнього процесу.
  1. Об’єднання навчальних тем. Відповідно до Державного стандарту з іноземних мов та діючих навчальних програм МОНУ з іноземних мов, рекомендуємо скоротити навчальний час на опрацювання тематики наступних сфер спілкування:
  • особистісної (я, моя сім’я, мої друзі) на усіх етапах навчання;
  • публічної (країнознавчий матеріал) про Україну та країн, мова яких вивчається та теми регіонального компоненту навчальних планів в основній та старшій школі;
  • освітньої (шкільне життя) на всіх етапах навчання.

При корекції календарно-тематичного планування здійснювати об’єднання навчальних тем з урахуванням вікових, психолого-фізіологічних особливостей учнів та рівня сформованості комунікативної компетенції.

  1. Оглядове або самостійне вивчення навчального матеріалу. Можливе з урахуванням вікових та психолого-фізіологічних особливостей учнів шляхом розміщення завдань, запропонованих для самостійного опрацювання, на сайтах закладів загальної середньої освіти.
  2. Скорочення кількості годин, відведених на повторення  програмового матеріалу та для узагальнення вивчених темВідповідно до Державного стандарту з іноземних мов та діючих навчальних програм МОНУ з іноземних мов, рекомендуємо скоротити навчальний матеріал з повторення тем.Не відводити окремим уроком опрацювання домашнього читання.Внести зміни в календарно-тематичне планування, скоротивши кількість уроків,відведених на вивчення теми та , уроки з узагальнення та систематизації знань по темі.
  3. Види і типи контролю.Рекомендуємо не скорочувати види фронтальних контрольних робіт, визначених навчальними програмами. Під час поточного контролю: надавати перевагу тестовим завданням,  виконання яких займає не більше 15 хвилин навчального часу. Не ущільнювати 4 види семестрового контролю.
  4. Використання резервних годин навчальної програми. Здійснити корекцію планування, скоротивши резервні уроки для засвоєння програмового матеріалу.
  5. Он-лайн консультування учнів.Запровадити у закладах загальної середньої освіти он-лайн консультування учнів відповідно до складеного розкладу занять на період обмеження освітнього процесу.
  6. Впровадження елементівдистанційного навчання.Доцільним є проведення "електронних уроків". Під електронними уроками слід розуміти набір навчальних матеріалів в електронному вигляді, що включає зміст уроку, завдання та вправи, демонстраційний матеріал, додаткові відомості з теми уроку, оформлені у вигляді окремих файлів.

Для ефективного опрацювання учнями тем, передбачених для дистанційного навчання, слід застосовувати інтернет-ресурси, які сприятимуть забезпеченню формування навичок та вмінь читання, говоріння, аудіювання та письма.

Англійська мова:

https://www.youtube.com/channel/UC-qWJlvaPME3MWvrY-yjXeA 

http://www.bbc.co.uk/learningenglish/ 

https://learnenglishteens.britishcouncil.org/ 

 При цьому слід пам’ятати, що:

  • всі види контрольних робіт, визначених навчальною програмою, мають бути виконані;
  • зміст програмного матеріалу, незважаючи на різні способи об’єднання тем, має бути відображений у календарно-тематичному плануванні та записах вчителя у класному журналі.

При цьому до класного журналу мають бути занесені лише уроки, які були фактично проведені.

  • Відкориговані календарно-тематичні плани необхідно погодити та затвердити в адміністрації закладу. 

Методичні рекомендації щодо організації  дистанційного вивчення навчального матеріалу з  географії у 2019/2020 навчальному році

У зв’язку з вимушеним призупиненням навчальних занять, вчителям географії необхідно внести  корективи до календарно-тематичного планування уроків, та організувати дистанційне вивчення навчального матеріалу. При цьому вчитель повинен врахувати  специфіку окремих тем, визначити  найбільш важливі. На самостійне опрацювання бажано винести завдання, що не потребують докладних пояснень учителя.

Необхідно організувати дистанційне навчання учнів відповідно до скоригованих календарно-тематичних планів на ІІ семестр 2019/20 н.р.використовуючи веб-ресурси навчального закладу та веб-ресурси педагогів.

для отримання зворотнього зв’язку використовувати електронну пошту, онлайн-тестування та ін.

            Завдання, які отримують учні, повинні бути конкретизовані та різнорівневі. При цьому рекомендуємо добирати завдання, що спонукають учнів до роботи з довідниковою літературою, мультимедійними програмами та ресурсами мережі Інтернет, самостійно опрацьовуючи засоби та фіксуючи результати власної пошукової роботи.

Для отримання зворотнього зв’язку використовувати електронну пошту, онлайн-тестування skype, «Щоденник.ua», Google Клас (GoogleClassroom)та ін.

Усі види контрольних, практичних робіт, визначені навчальними програмами, мають бути виконані.




Організація навчання з української мови та літератури учнів  Вишоватської ЗОШ І-ІІ ст.під час карантину 

  1. З 06.03 по 22.03.2020 року в закладах загальної середньої освіти Тячівського району призупинено освітній процес. Ми РЕКОМЕНДУЄМО продовжити навчання школярів, використовуючи технологію дистанційного навчання.
  2. Організувати навчання школярів з української мови та літератури відповідно до календарно-тематичних планів на ІІ семестр 2019/2020 н.р. (крім уроків розвитку мовлення та контрольних робіт (і мова, і література), уроків виразного читання з української літератури.
  3. Проаналізувати календарно-тематичне планування, визначити навчальні теми, які при відновленні навчання можна ущільнити, які учні можуть вивчити самостійно, а які потребують детального пояснення.
  4. Дати перелік творів, які відповідно до навчальних програм з української літератури визначені для вивчення напам’ять у ІІ семестрі.
  5. Вивчення програмового матеріалу за технологією дистанційного навчання учитель може здійснювати  у  таких формах:
  • оприлюднювати завдання для самостійної роботи учнів на сайті закладу освіти (можна й у вайбергрупі для батьків) з відповідної теми з української мови та літератури;
  • оприлюднювати практичні завдання з методичними рекомендаціями щодо їх виконання;
  • учителі, які мають власні блоги та сайти, можуть організувати щоденне навчальне спілкування з учнями, здійснювати індивідуальну допомогу учням через Skype, Viber тощо.
  •  розміщувати в мережі Інтернет (Google Диск) мультимедійні матеріали - презентації, відеоролики, -  які допоможуть учневі у вивчені зазначеної вчителем теми, посилання на які розмістити на сайті закладу;
  • надати учням перелік інтернет-джерел, які сприятимуть легшому засвоєнню програмового матеріалу (на каналі YouTube є відеоуроки за програмою з української мови для всіх класів).

5. Для отримання зворотнього зв’язку пропонувати учням онлайнтестування, використовуючи онлайнсервіси для вчителя, платформи для створення тестів (https://osvita.ua/school/method/technol/45747/).

6. Після відновлення навчального процесу:

6.1. Усі завдання, виконані учнями самостійно, обов’язково проаналізувати та оцінити. Це дасть можливість  побачити рівень засвоєння знань учнями.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz