ВИШОВАТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІ СТУПЕНІВ
РІЧНИЙ ПЛАН
РОБОТИ ШКОЛИ
НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Затверджено на засіданні педагогічної ради
Протокол № 9 від 28.08.2018 року
Голова ради: С.Медвідь
В С Т У П
АНАЛІЗ.
ПІДСУМКИ РОБОТИ ШКОЛИ ЗА 2017 - 2018 Н.Р.
Навчально – виховна та господарська робота педагогічного та обслуговуючого персоналу Вишоватської ЗОШ І – ІІ ступенів у навчальному році проводилась згідно плану роботи школи, плану методичної роботи, плану роботи шкільної бібліотеки, плану учнівської організації, плану роботи профспілкової організації, розкладу уроків, графіку чергування вчителів і учнів по школі, графіку роботи гуртків, графіку здійснення внутрішкільного контролю, календарно-тематичного та позаурочного планування вчителів.
Протягом навчального року забезпечено належні умови для навчання учнів та роботи вчителів.
Значна робота проведена за рік з педагогічними кадрами. Основною метою цієї роботи було підвищення фахового рівня вчителів, що дає можливість суттєво підвищити рівень знань, умінь та навичок учнів.
Основні форми роботи:
- атестація педагогічних кадрів;
- робота предметних методоб’єднань;
- наставництво;
- самоосвіта
У школі працювало 27 вчителів з них „ Спеціаліст вищої категорії ” та звання „ Старший Вчитель "
7 - Спеціаліст вищої категорії
6 - Спеціаліст І – категорії
5 – Спеціаліст ІІ - категорії
22 – вчителі з вищою освітою
4 – вчителі з середньою спеціальною освітою.
У 2017 – 2018 н.р. атестувалось 6 вчителів:
- Лавришин С.А.- на встановлення кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії»
- Блешинець Т.В.-на підтвердження вищої категорії та присвоєння звання «Старший вчитель»
- Церкуник Г.А.- на підтвердження Вищої категорії та звання «Старший вчитель»
- Лавришин Н. І..- на підтвердження Вищої категорії та звання «Старший вчитель»
- Шпак Л.А. – на встановлення кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії»
- Рошканюк О. В. - на встановлення кваліфікаційної категорії «Спеціаліст ІІ- категорії»
-
Велике значення для вирішення навчально-виховної роботи школи мала проведена методична робота за рік та робота педагогічної ради.
В 2017– 2018 н.р. працювало 4 методоб’єднання: вчителів початкових класів, методоб’єднання природничо-математичного циклу, методоб’єднання гуманітарного циклу, та методоб’єднання класних керівників. Кожне методоб’єднання провело 5-6 засіданнь за рік ( відкриті уроки, позакласні заходи).
Вчителями – предметниками проводились предметні тижні такі як: тиждень української мови та літератури, математики, англійської мови, тиждень біології, тиждень правознавства, тиждень безпеки життєдіяльності.
Протягом 2017 – 2018 н.р. здійснювався тематичний, попереджувальний, класно-узагальнюючий контроль, за рік контролювалося:
- правильність ведення ділової документації;
- забезпечення учнів підручниками;
- дотримання єдиного режиму;
- облік дітей шкільного віку, відвідування ними школи;
- санітарно-гігієнічні умови навчання і виховання учнів у школі;
- стан викладання навчальних предметів;
- контроль за роботою методоб’єднання;
- перевірка щоденників;
- роботи класоводів та класних керівників з попередження травматизму, дотримання ТБ з охорони праці і навчання.
- Робота шкільних гуртків.
- Контроль за харчуванням учнів 1-9 класів та пільгових категорій
Навчальний план та програми виконано. Школу закінчило 15 учнів, більшість з них продовжують навчання в технікумах, училищах, Нересницькій ЗОШ І – ІІІ ст. та Тернівській ЗОШ І – ІІІ ст. Класні керівники працювали над розкриттям талантів у дітей школи, розвивали розумові і фізичні здібності учнів. У школі працювало 9 гуртків, в яких займалися більшість учні в школи. Що дало свої результати. двоє учнів школи здобули призові місце на районній олімпіаді з історії та географії. В школі проводилося багато виховних міроприємств
"Свято 1-го вересня», „ Свято осені ”,"День вчителя ", „ Козацькі забави ”, зустріч з Героєм АТО „ Голодомор – 33рр”, „ Новорічна ялинка ” "Україна - єдина країна " "Соборна, єдина моя Україна", "Весела математика","Революція гідності","Афганістан-біль з роками не минає", "8- Березня", "Шевченківські дні", "Первоцвіти просять захисту", "Цивільна оборона", "День космонавтики", "Чорнобиль-наша біль", "День матері", був проведений 70-ти річний ювілей школи та багато інших.
Велику роль у виховні роботі школи відіграє самоврядування учнів, робота учкому, проведення щотижневих шкільних лінійок, на яких підбиваються підсумки роботи учкому та відвідування учнів, нагороджуються учні за участь у різних конкурсах та корисних справах грамотами.
Методична робота була направлена на вдосконалення форм і методів навчально-виховного процесу, підвищення методичної підготовки вчителів. Всі вчителі, які атестувалися провели відкриті уроки, позакласні міроприємства.
Учні приймали активну участь в конкурсах за які здобували призові місця і отримали 48 грамот і подяк. Успіх педагогічного колективу у навчально-виховній роботі в значній мірі залежить від матеріально-технічної бази школи. В минулому навчальному році за допомогою батьків проведено поточний ремонт класних приміщень.
У 2018 -2019 н.р. педколективу школи вирішуватиме і працюватиме над такими питаннями:
1. Допомагати учням удосконалювати уміння систематизувати матеріал, виділяти головні світоглядні поняття, дискутувати, працювати на уроці з підручниками, картами, сприяти набуванню учнями навичок самостійного сприйняття знань, умінь робити висновки.
2. Розвивати вміння й навички дітей застосовувати здобуті знання на практиці.
3.Розширювати політехнічний світогляд, сприяти формуванню екологічних знань розвиток технічної творчості, підтвердження учнів до свідомого вибору професії.
4.Створити нормальні теплові санітарно-гігієнічні умови для навчання учнів.
5.Дотримуватися норм техніки безпеки, протипожежної безпеки, охорони життєдіяльності дітей.
6.Продовжити роботу над вдосконаленням системи національного виховання учнів
7.Продовжити спільну роботу школи і сім’ї по вихованню учнів.
8.Вдосконалювати роботу гуртків та факультативів.
Дирекція школи і надалі буде стимулювати майстерність, результативність і новаторство вчителів, а також активність учнів в навчально-виховному процесі. Докладатиметься максимум зусиль для покращення навчально-матеріальної бази школи.
ПРОВЕСТИ ТАКІ ПЕДРАДИ:
Педрада 1 1. Вибори секретаря педагогічної ради. 2. Про підсумки роботи школи за 2017 - 2018 н.р. та завдання на новий, 2018 -2019н.р. 3. Затвердження плану роботи школи на 2018 - 2019 н.р. 5. Затвердження планів роботи шкільної бібліотеки,педагога-організатора, практичного психолога на 2018- 2019 н.р. 6. Затвердження робочого навчального плану на 2018 - 2019 н.р.)., затвердження розподілу педагогічного навантаження на 2018-2019 навчальний рік. 7.Різне: 7.1. Про структуру навчального 2018-2019 н.р. 7.2. Про атестацію педагогічних працівників у 2018 - 2019 н.р. 7.3. Про оцінювання навчальних досягнень учнів 1-х та 2-х класів
|
Серпень 2018н.р.
Директор школи
Заступник директора
|
.